Listopad

Listopadový svatý Martin s písničkou a tvořivou hrou přijel i k nám. Prožívali jsme dobrodružství s Machem a Šebestovou a při četbě snili o tom, jaké by to bylo vlastnit sluchátko, které splní každé přání. Vycházkami jsme si řádně protáhli těla a prohlédli podzimní přírodu. Ve výtvarných dílnách jsme tiskali bramborou vzory na papírové rukavice a čepice a vyzdobili si adventní věneček  hvězdičkami z vlny. Pilně jsme nacvičovali na vánoční besídku a již se těšíme, až nás uslyší i rodiče.

Iveta Potůčková

tn_obrazek_15855.jpeg